Yeni Dünya

Değerli Dostlarımız,

Dünya gezegeni üzerinde tekamül etmekte olan İnsan beşeri tüm zamanların en önemli sürecinden geçmektedir…Zorlu ama bir o kadar da önemli hasat dönemlerindeyiz…

Değişim ve dönüşümün hız kazandığı bu dönemin baskısı ve artan enerji yoğunluğu üst enerji katmanlarının frekanslarına doğru ilerlerken, üçüncü boyutun kıyılarına vuran kozmik enerjiyle birlikte okyanusun derinliklerindeki çözülmemiş karmanın enkazları yüzeye taşınmaktadır.

Her ülke, her toplum ve her bir birey geçmiş ve mevcut yaratımları ile yüzleşmek ve onlarla başa çıkabilmek ve karmik temizliği için sorumluluğu üstlenmek zorundadır. Çünkü kendi realitemizden sadece biz sorumluyuz, başkası değil. Bunlar temizlenmeden yenisi inşa edilemez…

Şimdi kendinizin üstatı olmanın zamanıdır. Kişisel ve spiritüel bağlantılığınıza yönelerek, merkezinizde olmaya ve kendi titreşimsel frekansınızı yükseltmeye çalışınız.

Öncelikli olarak halledilmesi gereken, zihinsel ve duygusal kirliliktir. Hem kişisel, hem de kollektif seviyelerin arındırılması çok önemlidir.

Hepimizin içinde bize yol gösteren rehberlerimiz, yani sezgilerimiz, uçurumun üzerinde görünmez köprü gibidirler ve bizim geçişimize yardımcı olurlar. Sezgilerinizi dinlemeyi ve içinizdeki sese güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Ruhunuzun derinliklerine, özünüze yönelin…orada, derinlerde kendi gerçek yaşamınızın anlamını ve bu boyuttaki varoluş amacınızı bulacaksınız…

Dünya planının sadece kendi yansıman olduğunun farkına vardığında, ondan özgür olursun, Ve ancak o zaman Evrensel olanı, Tanrısal olanı doğurmaya başlarsın..

Işıltınıza sahip çıkın!..”